Ecotrans STCM angajează mecanic auto cu experiență minim 5 ani în Service auto!

Cerințele postului:

– certificat de calificare în domeniu;

– capacitate de analiză, de organizare, de adaptare profesională;
– cunoștinte și deprinderi tehnice temeinice astfel încât să execute un minim de operații de întreținere având complexitate medie;

– inovativ, dornic de perfecționare, punctual, disponibilitate pentru ore suplimentare;

Descrierea postului:

– verificarea tehnică a autovehiculelor înainte de plecarea în cursă;

– verificări agregate, ungeri, strângeri, reglaje, completări ale nivelurilor de ulei și lichide;

Beneficii

Pachet salarial motivant compus din: salariu fix + bonuri de masă, ore suplimentare plătite

Permisul categoria B precum și o calificare în domeniu constituie un avantaj.

Puteți depune cv-ul la adresa de email: recrutari@stcm.ro sau la sediul societății Ecotrans STCM: Șoseaua Banatului nr. 109 A, et. 2, Chitila, Ilfov.