Ecotrans STCM angajează inginer confecții metalice

Candidatul ideal

  • absolvent de studii tehnice
  • cunoaste programul Office și AutoCad
  • persoană dinamică, flexibilă și proactivă
  • spirit organizatoric, punctualitate
  • capacitate de a evalua şi a lua decizii
  • capacitate de a lucra cu oamenii
  • cunostințe de sudură
  • experiență în utilizarea mașinilor și uneltelor specifice
  • preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual
  • reprezintă avantaj RTE sau RTS

Descrierea jobului

Relatia cu clientii:

  • calculează necesarul de materie primă și manoperă
  • redactează oferte de preț
  • menține legatura cu clienții
  • urmărește derularea proiectului și a comenzilor până la finalizare

Relatia cu furnizorii:

  • completează și actualizează baza de date a furnizorilor
  • solicită oferte de preț – mentine legatura cu furnizorii
  • urmărește costurile lucrărilor
  • urmărește contractele și plățile

Relația cu departamentele:

  • urmărește producția de produse și stadiul lucrărilor
  • previzionează termenele de finalizare
  • asigură producției materialele și sculele necesare lucrărilor
  • oferă asistență în productie și execuție

Beneficii

  • Salariu fix
  • Bonificatii de performanță
  • Program de lucru de L-V

Puteți depune cv-ul la adresa de email: recrutari@stcm.ro sau la sediul societății Ecotrans STCM: Șoseaua Banatului nr. 109 A, et. 2, Chitila, Ilfov.